Diodes Inc. 74HCT14S14-13
74HCT Series 5.5 V SMT HEX Inverters with Schmitt Trigger Inputs - SOIC-14
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet8 페이지13년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.06%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2013-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.74HCT04S14-13
Inverter Schmitt Trigger, Hex, 1 Input, 14 Pins, SOIC
NXP Semiconductors74HCT04DAUJ
Hex inverter 1-Input NOT Gate TTL 14-Pin SOIC
Diodes Inc.74AHCT14S14-13
74AHCT Series 5.5 V SMT HEX Inverters with Schmitt Trigger Inputs - SOIC-14
Diodes Inc.74HC04S14-13
74HC Series 6 V Surface Mount HEX Inverter - SOIC-14
Nexperia74HC05D,112
74HC Series 6V Surface Mount Hex Inverter with Open-Drain Outputs - SOIC-14
설명
HEX 1 Input Schmitt Trigger Inverter, 4.5 to 5.5 V, RoHS
Diodes Inc SCT
Inverter Schmitt Trigger 6-Element CMOS 14-Pin TSSOP T/R
Logic IC, Inverter, Hex, 1 Inputs, 14 Pins, SOIC