Diodes Inc. 74HC594T16-13
Shift Register, 74HC594, Serial to Parallel, Serial to Serial, 1 Element, 8 bit, TSSOP, 16 Pins
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet10 페이지12년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-60.95%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2013-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Shift Register Single 8-Bit Serial/Parallel to Serial 16-Pin TSSOP Tube
Texas InstrumentsSN74HC595PWRG4
200ns,40ns,34ns 1 1 2V 6V Serial,Serial to Parallel,Shift Register HC TSSOP-16 , 4.4mm*1.05mm
Texas InstrumentsSN74HC595PWR
HC/UH 74HC595 ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) shift register 34ns 1muA 61.887009mg 42MHz
STMicroelectronicsM74HC595YTTR
Shift Register Single 8-Bit Serial to Serial/Parallel Automotive AEC-Q100 16-Pin TSSOP T/R
Texas InstrumentsCD74HC4094PWRG4
195ns,39ns,33ns 1 1 2V 6V Serial to Parallel,Shift Register HC TSSOP-16 , 4.4mm*1.05mm
Diodes Inc.74AHC594T16-13
39ns 1 1 2V 5.5V Serial,Serial to Parallel,Shift Register AHC TSSOP-16 , 930¦Ìm
설명
39ns 1 1 2V 6V Serial,Serial to Parallel,Shift Register HC TSSOP-16 , 930¦Ìm