Diodes Inc. 74AHCU04T14-13
74AHCU Series 5.5 V Surface Mount Unbuffered HEX Inverter - TSSOP-14
IHS
Datasheet8 페이지13년 전
Diodes Inc SCT
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.74AHC04T14-13
74AHC Series 5.5 V Surface Mount HEX Inverter - TSSOP-14
Diodes Inc.74AHC05T14-13
74AHC Series 5.5 V Surface Mount HEX Inverter with Open Drain Outputs - TSSOP-14
Ic, logic Gate, hex Inverter, ahc/Vhc-Cmos, tssop,14Pin, plastic |Onsemi MC74VHC04DTR2G
Toshiba74VHC05FT
Hex Inverter (Open Drain), VCC=2 to 5.5V, tpd/tpz=3.8ns(typ.)
Inverter 6-Element CMOS 14-Pin TSSOP T/R
Texas InstrumentsSN74LV06APWR
Buffer/Driver 6-CH Inverting Open Drain CMOS 14-Pin TSSOP T/R / IC INVERTER HEX 1INPUT 14TSSOP
설명
Inverter Schmitt Trigger, Hex, 1 Input, 14 Pins, TSSOP
HEX 1 Input Unbuffered Inverter, 2 to 5.5 V, RoHS
Diodes Inc SCT
74AHCU UNBUFFERED HEX INVERTER TSSOP14
Inverter Schmitt Trigger 8542.39.00.01 74AHCU Tape & Reel (TR) logic gate circuit 7ns @ 5V 50pF 1.05mm 8mA 8mA 5.5V
Inverter, AHC/VHC/H/U/V Series, 6-Func, 1-Input, CMOS, PDSO14
Inverters UNBUFFRD HEX INVERTR 2-5.5V 8mA VCC 4.5V
6 20uA 7ns@5V,50pF 2V~5.5V TSSOP-14 Inverters ROHS