Digi International XB3-24Z8US
Zigbee Com & Networking Mod, 2.1 To 3.6V Rohs Compliant: Yes |Digi International XB3-24Z8US
Production
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-5.39%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2018-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz to 2.4835GHz, I2C, SPI, UART, U.FL Connector
XBee3 PRO - 2.4 GHz ZB 3.0, U.FL Antenna Connector, SMT
ZigBee Pro IoT 2400MHz 1000Kbps 34-Pin