Digi International XB3-24ARM-J
Xbee3, 2.4 Ghz, 802.15.4, Rf Pad Ant Rohs Compliant: Yes |Digi International XB3-24ARM-J
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2020-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
DSSS 15mA 40mA 250Kbps -103dBm 2.1V Antenna Not Included,Castellation
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz to 2.4835GHz, I2C, SPI, UART
802.15.4 IoT 2400MHz 1000Kbps 34-Pin SMD Module
收发器, XBEE3, 2.4 GHZ, 802.15.4, RF垫天线;