Digi International XB24CAPIT-001
Digi International Xbee-S2C 2.4GHz RF Transceiver Module for Street Light ZigBee XB24CAPIT-001 XBee
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.87%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2018-05-14
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 months ago)
설명
DSSS 31mA 45mA 1Mbps -102dBm 2.7V Integrated,Trace EM357
XBee PRO 802.15.4 Through Hole Module w/ PCB Antenna
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz, SPI, UART
XBee S2C 802.15.4 , 2.4GHz, TH (PCB Ant)
802.15.4 2400MHz 250Kbps 20-Pin
Telecom Circuit, 1-Func, XMA20
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Rf Transceiver Module, 2.4Ghz, -102Dbm; Rf Modulation:Dsss; Data Rate Max:250Kbps; Frequency Max:2.4Ghz; Sensitivity Dbm:-102Dbm; Supply Voltage Min:2.1V; Supply Voltage Max:3.6V; Module Interface:Spi, Uart; Supply Current:-; Productrohs Compliant: Yes |Digi International XB24CAPIT-001