Dielectric Laboratories C11CF5R6D-9UN-X2B
Hi-Q MLC, 0505, CF, 5.6 pF, +/- 0.5 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet4 페이지14년 전
설명
5.6PF 250V .05PF 1111