Dielectric Laboratories C11CF220J-9UN-X2B
Hi-Q MLC, 0505, CF, 22 pF, +/- 5%, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet4 페이지14년 전
설명
22PF 250V 1% 1111