Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9UN-X1T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 3.3 pF, +/- 0.1 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RFMW
Datasheet1 페이지8년 전
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
3.3PF 250V .1PF 0603