Dielectric Laboratories C06CF180J-9UN-X1T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 18 pF, +/- 5%, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RFMW
Datasheet1 페이지8년 전
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
MLC, Capacitor, C06, 250V, 18pF, ±5%, NP0 Porcelain - Hi Q, Nickel Barrier, Sn/Pb Plated Solder (Min 10% Lead, non RoHS),
18PF 250V 5% LOW