Vishay RNC70H2491FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 2490ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
QuestRNC70H2491FS1
5h
BiscoRNC70H2491FS7
13h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지23년 전
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date1997-09-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명