Infineon CY7C4121KV13-600FCXC
Synchronous SRAM, QDR-IV, 147456 Kb Density, 600 MHz Frequency, BGA-361, RoHS
IHS
Datasheet45 페이지13년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code(B.2.A.)
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Synchronous SRAM, QDR-IV, 147456 Kb Density, 667 MHz Frequency, BGA-361, RoHS
Synchronous SRAM, QDR-IV, 147456 Kb Density, 1066 MHz Frequency, BGA-361, RoHS