Infineon CY7C199CN-20ZXI
SRAM Chip Async Single 5V 256K-Bit 32K x 8 20ns 28-Pin TSOP-I
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet19 페이지22년 전
Datasheet18 페이지22년 전
DigiKey
SHENGYU ELECTRONICS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2006-03-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
InfineonCY7C199-20ZC
IC SRAM 256KBIT 20NS 28TSOP / SRAM - Asynchronous Memory IC 256Kbit Parallel 20 ns 28-TSOP I
SRAM Chip Async Single 5V 256K-Bit 32K x 8 15ns 28-Pin TSOP-I
SRAM Chip Async Single 5V 256K-Bit 32K x 8 20ns 28-Pin TSOP-I Tray
5.0V 32K x 8 Asynchronous Static Ram
32K x 8 LOW VOLTAGE CMOS STATIC RAM | IC SRAM 256K PARALLEL 28TSOP I
설명
EAR99 Surface Mount CY7C199 Tray ic memory 20GHz 20ns 0.55mm 75mA