Infineon CY37256VP256-100BGC
CPLD Ultra37000 Family 7.7K Gates 256 Macro Cells 100MHz CMOS Technology 3.3V 292-Pin BGA
IHS
Datasheet64 페이지22년 전
Augswan
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%