Delta Electronics VCMV104T1R0MN23M
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 1UH 20.7A 4.1 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE