Delta Electronics VCMI136E150MN54M
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet9 페이지2년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 15UH 8.3A 25 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE