Delta Electronics VCHW042A3R3MS5
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1716
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet8 페이지7년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
FIXED IND 3.3UH 4.4A 43.7 MOHM
IND SMD 3.3UH AUTO GRADE CHOKE