Delta Electronics VCHA075D330MS6P
Fixed Ind 33UH 2.8A 127.6 Mohm
데이터시트
Electro Sonic
Datasheet9 페이지5년 전
설명
FIXED IND 33UH 2.8A 127.6 MOHM