Delta Electronics VCHA054T4R7MS6
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet8 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.11%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
FIXED IND 4.7UH 4.5A 39.5 MOHM
IND SMD 4.7UH AUTO GRADE CHOKE