Delta Electronics VCHA054T2R2MS6
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.25%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
FIXED IND 2.2UH 6.2A 24 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE