Delta Electronics VAMV1009AA150MM2
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4036
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FIXED IND 15UH 4A 40.8 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE