Delta Electronics VAMV06077E2R2MM2
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3027
IHS
Datasheet9 페이지6년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 2.2UH 6.5A 12 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE