Delta Electronics TLM117513F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 2 Element, SMD, 4330
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지2년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 120NH 80A 0.105 MOHM