Delta Electronics SDEB12101T1R0MSD
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 0504
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
FIXED IND 1UH 1.05A 201MOHM SMD
SEALED CHOKE COIL 12101T 1.0UH 2