Delta Electronics SDEB12101T100MSD
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD, 0504
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 10UH 360MA 1.5 OHM SMD