Delta Electronics HTEP20120H1R0MSR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
3개월간의 트렌드:
-16.59%
설명
FIXED IND 1UH 3.1A 50 MOHM SMD
20120H 1.0H 20%