Delta Electronics HMQ2818-150
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, SMD
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 15UH 28A 2.86 MOHM SMD
IND SMD 15UH ASSEMBLY CHOKE