Delta Electronics HMLQ32251B4R7MS
Fixed Ind 4.7UH 1.7A 195 Ohm SMD
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2019-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Data Line Filter, 1 Function(s), 1.55A, 2 Pin(s)