Delta Electronics HMLQ25201B1R0MSR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2017-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 1UH 4A 41 MOHM SMD