Delta Electronics HCUVE9610-331
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3825
IHS
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FIXED IND 330NH 67A 0.15 MOHM