Delta Electronics HCUVE117512-601
General Purpose Inductor, 0.6uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4230
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 600NH 75A 0.15 MOHM