Delta Electronics HCUVE117512-271
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4230
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FIXED IND 270NH 75A 0.15 MOHM