Delta Electronics HCME1211F-900
General Purpose Inductor, 0.09uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FIXED IND 90NH 77A 0.125 MOHM
IND SMD 90NH ASSEMBLY CHOKE