Delta Electronics HCME1211F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 120NH 77A 0.125 MOHM