Delta Electronics HCME1211F-101
General Purpose Inductor, 0.1uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-53.57%
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 100NH 77A 0.125 MOHM