Delta Electronics HCME104610F-900
General Purpose Inductor, 0.09uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 3917
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 90NH 70A 0.23 MOHM SMD
IND SMD 90NH ASSEMBLY CHOKE