Delta Electronics CMLS063T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-05-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40MOHM SMD