Delta Electronics CMLE063T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
FIXED IND 6.8UH 5.5A 28MOHM SMD