Delta Electronics CMLE063T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
FIXED IND 1.5UH 12A 8.9MOHM SMD