Delta Electronics CMLE053T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
설명
FIXED IND 4.7UH 5.1A 54MOHM SMD