Delta Electronics CMLE041B1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1717
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 1UH 5.5A 34.5OHM SMD