Delta Electronics CMLB177T330MS
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 6868
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 33UH 8A 37 MOHM SMD
IND SMD 33.0UH MOLDING CHOKE