Delta Electronics CMLB177T220MS
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 6868
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 22UH 8.7A 23 MOHM SMD
IND SMD 22.0UH MOLDING CHOKE