Delta Electronics CMLB136T680MS
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.94%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 68UH 3A 140 MOHM SMD
IND SMD 68.0UH MOLDING CHOKE