Delta Electronics CMLB136T150MS
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 15UH 8A 27.5 OHM SMD