Delta Electronics CMLB136T101MS
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
FIXED IND 100UH 3A 198 OHM SMD