Delta Electronics CMLB135T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 6.8UH 10A 15 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH MOLDING CHOKE