Delta Electronics CMLB104T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4339
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet5 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.06%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD