Delta Electronics CMLB063T2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet5 페이지7년 전
설명
FIXED IND 2.2UH 8.5A 15MOHM SMD