Delta Electronics CMLB053T1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
설명
FIXED IND 1UH 9.8A 12MOHM SMD